Generál építésvezető

  • Cég neve

    BAYER CONSTRUCT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építésvezetés budapesti és vidéki projekteken
  • Irodai és munkaterületi kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési minőség, szakszerűség megkövetelése
  • Határidők betartása és betartatása
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartatása az építkezéseken
  • Részvétel az átadás-átvételi dokumentáció elkészítésében
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Naprakész adminisztráció

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 3 év releváns munkatapasztalat
  • E-napló gyakorlat
  • Számítógép ismeret
  • Dinamikus, határozott személy irányítói vénával
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil, hosszútávú állás lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet
  • Cégautó

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Sóskút, Magyarország területe

Céginformáció

A Bayer Construct Zrt. egy olyan magyar tulajdonban álló cégcsoport vezető tagja, amely meghatározó piaci szereplő az építőipar és az ingatlanfejlesztési területen, jelentős saját alapanyaggyártó- és kivitelezési kapacitással rendelkezik, és egy rendszeren belül önállóan, kizárólag saját erőforrások bevonásával képes megvalósítani komplex beruházásokat a tervezéstől, engedélyeztetéstől kezdve, az építésen keresztül, az értékesítésig. Dinamikusan fejlődő vállalatként folyamatosan keressük új kollégáinkat többek között generálkivitelezési üzletágunk bővítéséhez.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát!