Gázmérő előkészítő

  • Cég neve

    Flogiston Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A cégünk által gyártott és forgalmazott háztartási és ipari membrános gázmérők felülvizsgálata és bontása
  • A gázmérők felületének tisztítása, szennyeződések maradéktalan eltávolítása (kézi és gépi mosás, kézi és gépi csiszolás, szemcseszórás)
  • A gázmérő berendezések válogatása külsérelmi nyomok alapján, repedések, szabad szemmel nem látható sérülések kiszűrése
  • A gázmérők raktározása anyagmozgatással és átadása festésre vagy hitelesítésre
  • A munkavégzéshez előírt és szükséges dokumentációk előírásszerű vezetése és naprakészen tartása
  • A napi munkavégzés során a biztonságtechnikai (munka-, környezet- és tűzvédelmi) és minőségirányítási előírások pontos betartása
  • Rendszeres és eseti leltározásban való aktív részvétel
  • A munkavégzési hely napi és heti takarítása, rendben tartása

Amit kérünk

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos, igényes munkavégzés
  • Határidőre történő munkavégzés
  • Felelősségvállalás
  • Megadott minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Előnyt jelent

  • Érettségi
  • Műszaki szakirányú technikum, vagy gépkezelői jogosítvány (3312, 3313, 3324)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Biztos és kiszámítható munkahely
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafetéria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Egészségvédő vitaminok
  • Ünnepekhez (Húsvét, Karácsony) köthető ajándékcsomagok
  • 1 műszakos munkarend, munkavégzés 06:00-14:00 óra között
  • Munka- és védőruha, egyéni védőeszközök
  • Szakmai előre lépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka