Gázgazdász

  • Cég neve

    OPUS TIGÁZ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Diósd

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Társaságunk kiemelt ügyfeleinél felszerelt mérő rendszerek felügyelete, kezelése, mérőköri eszközök kiolvasása-leolvasása, hitelesítési és egyéb cserék elvégzése.
  • Távadatátviteli berendezések telepítése, karbantartása.
  • Robbanásbiztos berendezések eseti és ciklikus felülvizsgálatának elvégzése.
  • Fogyasztói berendezések ellenőrzése, felmérése.
  • Elszámolási adatok biztosítása.
  • Mérőköri elemek kezelése, dokumentálása.
  • FGSZ gázátvétel, átadói mérőeszközök ellenőrzése, felügyelete.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (gépész/villamos/vegyipari).
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • önálló munkavégzés.
  • problémamegoldó szemléletmód.
  • mobilitás, terhelhetőség, precizitás.
  • hatékony kommunikációs képesség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki vagy gázipari szakirányú végzettség, illetve gázipari gyakorlat.
  • Elektronikai műszerész végzettség.
  • Földgázmérés-elszámolásban szerzett 2-3 éves munkatapasztalat.
  • Ipari méréstechnikai ismeretek.
  • Robbanásbiztos berendezések kezelője képesítés.
  • SAP, PDA felhasználói ismeretek.
  • Arcképes gázszerelői igazolvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • 13. havi juttatás.
  • Kiemelkedő premizálási rendszer.
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
  • Mobilitás támogatása.
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.