Gazdasági kontroller - Budaörs Központ

  • Cég neve

    Auchan Retail Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok

  • Számítunk rád abban, hogy részt veszel a tervezési folyamatokban
  • Terv/tény elemzéseket, havi zárásokat, management riportokat elkészíted
  • Heti, havi és éves előrejelzéseiddel segíted a társosztályokat, amennyiben a tervektől jelentős eltérést tapasztalsz javaslatot teszel a korrigálásra, az eredményesség javítására
  • Biztosítod a döntések előkészítéséhez szükséges gazdasági modellek és számítások elvégzését
  • Kapcsolatot tartasz a társosztályokkal, támogatod a munkájukat

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat KPI rendszerek működtetésében
  • Magas szintű Excel tudás

Előnyök

  • Hasonló területen/ nagyvállalatnál/retail területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 12% vásárlási kedvezmény
  • A közigazgatási határon kívülről történő munkába járás esetén a vármegye, illetve legalább kettő vármegyét érintő munkába járás esetén az országbérletet 100 %-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)
  • Akár heti 2 nap Home office lehetőség
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Első hónaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling