Gazdasági és kontrolling vezető

  • Cég neve

    Hammel & Hochreiter Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan menedzserekre van szükségünk interim projektekre, akiket vonz, motivál, ha naponta kell kisebb-nagyobb csodákat véghezvinni, akár a saját szakterületükön kívül is.

  • a gazdasági és kontrolling terület irányítása a jogszabályi megfelelőség biztosításával,
  • a meglévő folyamatok elemzése, átdolgozása, új folyamatok kialakítása az eredményesség javítása érdekében,
  • mindehhez a megfelelő informatikai rendszer háttér biztosítása, fejlesztése,
  • üzleti tervezés; a terv-tény adatok folyamatos nyomonkövetése, korrekciós javaslatok készítése és a végrehajtás felügyelete,
  • beszámoló készítés irányítása, eseti kimutatások készítése és prezentálása,
  • a csapatának irányítása, a szervezet és a csapattagok fejlesztése,
  • változás menedzsment mind a saját, mind az érintett egyéb területeken is

Elvárások

Olyan pályázókat várunk, akik

  •  akik több éves szakmai múltjuk során a napi rutinfeladatok mellett korábban sikerrel oldottak meg változatos kihívásokat, vittek végig egyedi projekt feladatokat, hoztak stratégiai döntéseket, akár társterületen is,
  • átlátják a szakterület szerepét és hatását az üzlet sikerességére, és ennek érdekében kezdeményezően működnek,
  • nyitottak az új ismeretek és információk szerzésére, elsajátítására és ezeket a napi munkájukba be is építik,
  • a szakmai profizmus mellett otthon vannak a szabályzási környezetben is,
  • tudnak embereket irányítani, csapatot építeni, akár átépíteni, és ezt szívesen is csinálják,
  • együttműködők, nyitottak eltérő szempontok értékelésére és befogadására,
  • adatokra összpontosítva kitartóan és higgadtan képesek működni válságos helyzetekben is,
  • képesek a változatos hátterű együttműködőket megnyerni, bevonni és motiválni,
  • az irányítás mellett nem riadnak vissza operatív feladatok elvégzésétől, ha a helyzet úgy kívánja.

Aki magára ismer, ne habozzon, keressen bennünket!

  • közgazdasági / pénzügy-számviteli felsőfokú végzettség; gazdasági MBA előny,
  • gazdasági, informatikai fejlesztő projektekben vezetőként és partnerként szerzett tapasztalat,
  • alapos informatikai ismeretek: MS Word, Excel, és vállalatirányítási rendszerek, pl. SAP, Navision, Oracle, Power BI és egyéb adatelemző szoftver ismerete előny,
  • utazási hajlandóság, mobilitás, lakhelyen kívüli munkavégzés

Céginformáció

Kalandorok, ne kíméljenek!

A kiégés elleni legjobb módszer egy izgalmas, kreatív, valóban változatos munka, amelynek már a kezdetekor látszik a vége. Van ilyen? Van bizony.

A Hammel & Hochreiter a Menedzsmentszolgáltató, az interim menedzsment piac vezető cége ezt kínálja angolul tudó, gyártó és/vagy kereskedelmi/szolgáltató vállalatoknál gyakorlatot szerzett szakembereknek. Ügyfeleink vezetői csapatába most változás-, válság- és interim gap menedzsereket keresünk.

Úgy érzi, szívesen belevágna? A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar és angol nyelvű, MS Word formátumban készített fényképes, naprakész önéletrajzát és szakmai bemutatkozóját, amely alapján illeszkedés esetén örömmel vesszük fel a kapcsolatot Önnel további egyeztetés céljából!