Gazdasági asszisztens (Székesfehérvár, napi 4 órás részmunkaidő)

  • Cég neve

    STRABAG Általános Építő Kft

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Job-ID: req59881

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok

  • Bejövő posta kezelése, kimenő posta összekészítése
  • Nyilvántartások vezetése (excel kezelés)
  • Fuvarlevelek ellenőrzése
  • Iratok lefűzése, iktatása
  • Szkennelés, másolás
  • Szükség esetén egyéb gazdasági jellegű feladatok elvégzése (számlák rögzítése, szerződések előkészítése)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás
  • Szívesen fogadunk jelentkezést felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatóktól is

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár, 8000, HU

Amit nyújtunk

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Egészségprogramok

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.