Gasztrós / shop eladó

  • Cég neve

    Szívós Anita és Társa Bt.

  • Munkavégzés helye

    1125 Budapest, Istenhegyi út 55.

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

XII. kerületi, nagy forgalmú, csak nappal nyitva tartó MOL töltőállomásra az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:
Gasztrós/shop eladó
MOL-os kasszás ill. kereskedelemben, vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.
Fizetés bruttó 320.000 Ft.+ 20.000 forint fix Gasztró kiegészítés, pótlékok (túlóra, műszak, ünnepnapi), fizetett szabadság, 25 év alattiaknak szja. kedvezmény igénybe vehető! Nettó kereseti lehetőség: min. 300 ezer forint. Csak nappali és hétköznapi munkavégzés!
Hosszú távú munkalehetőség azonnali kezdéssel. Ha szeretnél egy jó csapatban hosszú távú munkalehetőséget magadnak, akkor ragadd meg az alkalmat és küld el az önéletrajzodat!

Elvárások

Önálló munkaégzés
Lojalitás
Precíz pontos munkavégzés
Alapfokú informatikai ismeretek
Vásárlók maximális, segítőkész és udvarias kiszolgálása
Az üzlet rendezettségének és tisztaságának folyamatos biztosítása
HACCP dokumentumok teljeskörű vezetése
Szendvics, kávé készítés, péksütemény sütése

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Fiatalos csapat
Csak nappali, H-P ig tartó munkavégzés
Adómentesség 25 éves korig
Összes MOL kúton igénybe vehető személyzeti kedvezmények (üzemanyag, étel fogyasztás)
Munkaruha
Stabil nagyvállalati háttér

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a  lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.