Gasztronómiai értékesítési képviselő

  • Cég neve

    Törley Pezsgőpincészet Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A munkavégzés helye:
  • Délkelet-Magyarország /az alábbi megyék meghatározott részein: Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, részben Jász-Nagykun-Szolnok megye
Ellátandó főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás a térségben működő italnagykereskedésekkel, HORECA (hotel, étterem, catering, szórakozóhely) partnerekkel, borszaküzletekkel
  • Partnerekre vonatkozó disztribúciós és forgalmi tervek teljesítése
  • Helyi, kreatív gasztronómiai promóciók tervszerű szervezése és lebonyolítása
  • Piaci változások, lehetőségek, konkurens tevékenység monitorozása
  • Gasztronómiai kiállításokon, fesztiválokon aktív, cégképviseleti részvétel

Elvárások

  • 3 év tapasztalatot FMCG értékesítési területen
  • Kiváló kapcsolatteremtő és magas szintű tárgyalási készséget
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességet
  • Eredményeket, amellyel a csapat munkáját is segíti
  • Önálló munkavégzési képességet és felelősségvállalást a mindennapi döntésekben
  • Középfokú végzettséget
  • B kategóriás vezetői engedélyt
  • Számítógépes ismereteket

Előnyt jelent

  • Ital kategóriában – gasztronómiában, vagy ital nagykereskelemben – szerzett értékesítési és/vagy egyéb szakmai tapasztalatot
  • CRM-rendszerek használatában szerzett gyakorlatot
  • Délkelet-magyarországi, preferáltan Szegedhez közeli lakóhelyet

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati hátteret
  • Változatos, kihívásokkal teli munkát, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Személyautót, mobiltelefont, tabletet a munkavégzéshez
  • Egy családias munkakörnyezetet, kiváló csapatszellemet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

  • Szeretne egy megbízható, nagy múltú cég együttműködő tagja lenni?
  • Szeretne olyan termékeket képviselni, amit a fogyasztók és a partnerek is jól ismernek és nagyra becsülnek?
  • Van már értékesítő tapasztalata?
  • Akkor jelentkezzen a Törley Pezsgőpincészet Kft. értékesítési csapatába!

Ha kíváncsivá tettünk, akkor a jelentkezés gombra kattintva küld meg számunkra a bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat, lakóhelyed megjelölésével, és a motivációs leveledet