Garázsmester

  • Cég neve

    Zöld Híd B.I.G.G. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gödöllő

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Járművek műszaki, esztétikai, tisztasági állapotának ellenőrzése
  • Gépjárművezetők napi munkájának támogatása
  • Esetleges károkozások, sérülések rögzítése dokumentálása, javítási költségek rögzítése
  • Gépjárműhöz tartozó biztonsági berendezések napi szintű ellenőrzése
  • Üzemanyagtankolás ellenőrzése,
  • Gépjárművek és szerelvények műszaki és egyéb okmányok érvényességének ellenőrzése
  • Gépjárművezetők által jelzett hibák rögzítése,
  • Az észlelt sérülések, rendkívüli meghibásodások, tartozék hiányok, biztonsági berendezések hibáinak ellenőrzése, jelzése
  • Alapvető hibák elhárítása
  • Intézkedés a javításokról, hiányok pótlásáról
  • Gépjárművek revízióra és műszaki vizsgára felkészítésének, és vizsgáztatásának ütemezése
  • Javítások ellenőrzése
  • Telephely és szerviz közötti gépjárműmozgatás
  • Járművek adminisztrációja, okmánykezelése, karambolos dokumentáció elkészítése
  • Gépjárművezetők okmányainak ellenőrzése
  • Gépjárművek műszaki mentésének koordinálása

Elvárások

  • Járműjavításhoz köthető, középfokú végzettség (autószerelő, autóvillamossági szerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • 2-3 év végzettségnek megfelelő szakmai tapasztalat
  • B, C  járműkategóriákra érvényes vezetői engedély,
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség
  • Két műszakos munkarend vállalása.
  • Jó szervezőkészség
  • Felelősségtudat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Teljes munkaidős állás
  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Társaságunk Gödöllő Ökörtelek-völgyi telephelyére GARÁZSMESTERT keres.