Garázsmester

  • Cég neve

    Supernova Intertrans Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi

  • Fizetés

    Nettó 370e - 440e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Alsónémedi telephelyre keressünk garázsmesteri pozícióra kollégát.

Feladatok:
  • Gépjárművek állapotának megőrzése és a műszaki állapotuk felügyelete.
  • Az őrszolgálattal közösen az érkező autók mindenkori átnézése, és jegyzőkönyvezése az esetleges sérülésekről.
  • Heti váltások lebonyolítása, váltott gépjárművek átvétele. Ellenőrzés, dokumentálás.
  • Átadás átvételi protokoll szigorú betartása és betartatása.
  • Az érkező szerelvények parkoltatása az általuk kijelölt területre.
  • A javítandó vontatók és pótkocsik szervízbe jutása és visszahozása a telephelyre
  • A vontató illetve pótkocsik szervízt nem ígénylő javítása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • B,C,E kategóriás vezetői engedély
  • Tehergépjárművezetői gyakorlat (akár kezdő is!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó szervező , probléma megoldó képesség
  • Gyors , pontos , szabálytisztelő és csapatjátékos .

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Supernova Intertransnál egy fenntartható vállalat részévé válhatsz és munkáddal egy dinamikusan fejlődő, stabil cég hírnevéhez járulhatsz hozzá.
A cég fő tevékenysége az FTL fuvarozás. A nap 24 órájában elérhető vevőszolgálatunk folyamatosan dolgozik azon, hogy az FMCG, E-Commerce, Automotive, HIGH-TECH ügyfeleink részére a megállapodott szolgáltatásokat, információkat tudjuk biztosítani.

Ha szeretnél szakmailag fejlődni és új feladatköröket megismerni akkor csatlakozz hozzánk!

A ,,Jelentkezem ” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát !