Garázsmester-Bicske

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés.

Feladatok:

  • Raktári és kiszállítási rendszerfelügyelet (távfelügyelet).
  • Rendszeres ellenőrzések, javító megoldások, ellenőrzések megszervezése.
  • Üzemanyagkút távfelügyelet, NAV nyilvántartás vezetése
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, szervizekkel, szolgáltatókkal.
  • Magasszintű kommunikáció a beosztottakkal.

Elvárások:

  • Járműfelügyeleti rendszer kezelésében való jártasság.
  • Magasszintű számítógépes ismeret (Microsoft Office)
  • Szakmai elhivatottság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés és gyors döntéshozatali képesség.
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod
  • Saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő