Garázskapu és kertkapu motor telepítő és javító

  • Cég neve

    Maller.hu Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főleg kaputechnika forgalmazásával foglalkozó cégünkbe keresünk szerelő kollégát.
A munkavégzés alapvetően megrendelőink ingatlanjain történik. Minden nap a székesfehérvári telephelyről indulunk dolgozni, és ott is ér véget a munkanap.
Mi bizalmat adunk Önnek is. Tegye próbára magát! Segítünk!

Elvárások

A számunkra ideális jelentkező:
- azonosulni tud az "Időben. Jól. Tisztán." értékrendünkkel,
- jó műszaki érzéke van, és dolgozott már flexxel, heggesztővel, elektromos behajtóval, illetve multiméterrel,
- ért az elektromos bekötésekhez, nyitott egyszerű programozások megtanulására,
- együttműködő, kedves, rugalmas, tisztelettudó, derűs,
- képes önállóan, de kontrollált körülmények között dolgozni,
- nem halogat, de nem is dönt szimplán megérzései és hangulata alapján,
- B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik és nem fél megtanulni a 6 m hosszú utánfutónkkal közlekedni,
- nem okoz neki gondot, hogy a rábízott értékekért felelősséget vállaljon.

Előnyt jelent

Előnyt jelent: több éves gyakorlat.

Céginformáció

#megfelelő bérezés, #stabil fizetés

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, csatolja fényképes önéletrajzát!