Garázsipari értékesítő

  • Cég neve

    Inter Cars Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca 44.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Garázsipari berendezések értékesítése.
  • Diagnosztikai és egyéb demó eszközök bemutatása.
  • Diagnosztikai eszközök üzembe helyezése, működtető szoftverek installálása (képzést biztosítunk).
  • Az értékesítési csapat segítése, szakmai tudás átadása.
  • Telephelyeink és vonzáskörzetükben lévő ügyfelek látogatása, aktuális érdeklődések és információ kérések kezelése.
  • Műszaki, technikai információk legyűjtése, azok magabiztos közvetítése értékesítő kollégáknak, ügyfeleknek.
  • Folyamatos kapcsolattartás a központban dolgozó garázsipari területet támogató kollégákkal.

Elvárások

  • műszaki személet és affinitás
  • B kategóriás vezetői engedély, utazási rugalmasság.
  • rugalmasság, mobilitás (a munkavégzés országosan történik)
  • Gyakorlat szervizelés, beüzemelés területen.
  • Windows operációs rendszer telepítői szintű ismerete.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Fejlett értékesítői képesség és kommunikációs készség.
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Gépjármű diagnosztikai termékek ismerete, jártasság gépjármű diagnosztikában.
  • Gépjárműjavításban alkalmazott szerszámok és eszközök ismerete.
  • Garázsipari berendezések ismerete.
  • Hidraulikus, pneumatikus vezérlések és hajtások ismerete.
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent.
  • Műszaki, Technikus végzettség.
  • Angol nyelv alapfokú ismerete.
  • Eredmény- és sikerorientált szemlélet.
  • Képesség a csapatmunkában való részvételre.

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes csapat
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • multinacionális környezet
  • munkavégzéshez szükséges eszközök
  • rendszeres részvétel képzéseken a szakmai fejlődés jegyében
  • bónuszrendszer

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Inter Cars Hungária Kft, mint az európai autóalkatrész kereskedelem egyik piacvezető szereplője Garázsipari értékesítő munkatársat keres.