Garanciális ügyintéző

  • Cég neve

    CarNet FOR-TOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Kismegyeri út 2.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Garanciális munkalapok nyilvántartása, nyomon követése
  • Garanciális anyagok ellenőrzése, az igények összeállítása, azok benyújtása az importör felé
  • Garanciális munkalapok zárása
  • Az előírt folyamatok betartása, betarttatása
  • Heti/havi statisztikák készítése
  • Garanciában kicserélt alkatrészek nyilvántartása,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Meggyőző, kedves fellépés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Terhelhetőség és megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Német illetve angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű alkalmazotti státusz
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Rendszeres szakmai képzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Fiatalos csapat

Céginformáció

A CarNet FOR-TOP Kft. Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megye meghatározó Márkakereskedése és -szervize, mindkét megye hivatalos FORD, PEUGEOT és CITROEN Márkaképviselete. A CarNet Csoport tagjaként Győrben, Sopronban és Tatabányán összesen 4 telephelyet működtet 100 fős létszámmal.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a bérigény megjelölésével.