Garanciális projektvezető

  • Cég neve

    Market Épületszerviz Kft

  • Munkavégzés helye

    Budakalász

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

A MARKET ÉPÜLETSZERVIZ KFT.

GARANCIÁLIS PROJEKTVEZETŐ

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Nálunk nincs két egyforma projekt. Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni a folyamatokat, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

Fejlődj együtt velünk és légy részese egy sikertörténetnek: vegyél részt projektjeink teljes folyamatában - jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye: Budakalász

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Kezeled a megrendelők garanciális észrevételeit és koordinálod a garanciális javításokat
  • Folyamatosan tartod a kapcsolatot a külső partnerekkel, az ingatlanok tulajdonosaival, üzemeltetőivel
  • Kezdeményezed és szervezed a garanciális bejárásokat, és emlékeztetőket írsz róluk
  • Meghatározod a helyszíni bejárásokon észlelt hibákhoz kapcsolódó feladatokat, ütemezed azok végrehajtását
  • Koordinálod az árajánlatokat, árajánlatkéréseket, előkészíted a szerződéskötéseket
  • Kezeled, ellenőrződ a teljesítésigazolásokat

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már kivitelezésben vagy ingatlanüzemeltetésben
  • Otthonosan mozogsz a kivitelezési helyszíneken és a megbeszéléseken
  • Rutinosan használod az irodai szoftvereket (MS Office)
  • Határozottan, mégis diplomatikusan kommunikálsz, rugalmasan gondolkodsz és törekszel a megoldásra
  • Önállóan és csapatban is tudsz gondolkodni és dolgozni
  • Van gyakorlatod az ajánlatkészítésében
  • Legalább középfokon kommunikálsz angolul és/vagy németül
  • Rendelkezel jogosítvánnyal

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Jó hangulatú családias, baráti légkörrel Budakalászon
  • Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020: A mi irodánk, a mi büszkeségünk; egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk: a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon), céges autó
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a budapesti Székházban
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Mérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.