Garanciális műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    AVICO Elor Kft.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Társasházak garanciális problémáinak, reklamációinak azonosítása, feltárása és kezelése
  • A garanciális feladatokhoz anyagok és humán erőforrás biztosítása, szervezése
  • Helyszíni vizsgálatok leegyeztetése és leszervezése
  • A javításokhoz szükséges költség- és időtervek elkészítése
  • Alvállalkozók garanciális munkájának szervezése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Részvétel az időszakos garanciális bejárásokon
  • Folyamatos kommunikáció és együttműködés a cég menedzsmentjével és a műszaki osztállyal
  • Az elvégzett javítások ellenőrzése, dokumentálása, utánkövetése

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség, építőiparban szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Proaktivitás, rugalmasság, önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs, koordinációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, alaposság, pontosság, érdekérvényesítő képesség
  • Önálló, felelős munkavégzésre való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőség teljes munkaidőben; megbízható cégcsoport háttér; versenyképes jövedelem; fiatalos, dinamikus munkakörnyezet; a munkához szükséges eszközök; szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség; rendezett, igényes munkakörnyezet.

Céginformáció

Cégcsoportunk saját beruházásban és kivitelezésben több mint 15 éve foglalkozik többlakásos társasházak építésével Budapest VIII, IX, XI. és XIII. kerületeiben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.