Emerson Process Management Mo. Kft logo

GA Drawer (Műszaki rajzoló)

  • Cég neve

    Emerson Process Management Mo. Kft

  • Munkavégzés helye

    6 Holland Fasor, Székesfehérvár Hungary, 8000

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Emerson is a global leader in automation technology and software. Through our deep domain expertise and legacy of flawless execution, Emerson helps customers in critical industries like life sciences, energy, power and renewables, chemical and advanced factory automation operate more sustainably while improving productivity, energy security and reliability. With global operations and a comprehensive portfolio of software and technology, we are helping companies implement digital transformation to measurably improve their operations, conserve valuable resources and enhance their safety. We offer equitable opportunities, celebrate diversity, and embrace challenges with confidence that, together, we can make an impact across a broad spectrum of countries and industries. Whether you’re an established professional looking for a career change, an undergraduate student exploring possibilities, or a recent graduate with an advanced degree, you’ll find your chance to make a difference with Emerson. Join our team – let’s go!

Főbb feladatok, munkák:

Az új kolléga egy nagyszerű szakembergárda tagjaival együtt felelős lesz a vevőink által megrendelt Isolation szabályzószelepek általános elrendezési- (GA), illetve szerelvényrajzainak elkészítéséért.

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

  • Általános elrendezési rajzok készítése vevői specifikációk szerint project-, illetve karbantartási és javítási megrendelésekhez.
  • A szükséges kommunikáció kezdeményezése a belső társosztályok, illetve az Értékesítési Irodáink irányába.
  • Együttműködés a Mérnökséggel a műszaki követelményeknek való megfelelés érdekében.
  • Folyamatfejlesztő projektek kezdeményezése és végrehajtása az osztályszintű teljesítménymutatók javítása érdekében.
Mi jellemez: Rendelkezel a valamelyik rajzoló program hasznalátának ismeretével.
A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Minimum Technikus végzettség műszaki területen
  • Kommunikáció szintű angol nyelvismeret
  • PC ismeretek (MS Office)
  • CAD rendszerek (AutoCAD, Solidworks) vagy hasonló rajzoló program ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, csapatjátékos attitűd

Előnyt jelentenek a következők:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet
  • Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Heti 2 nap Home office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.