Fuvartervező

  • Cég neve

    KARZOL-TRANS Kft

  • Munkavégzés helye

    2233 Ecser

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok vagy
    • Francia középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Jármű állomány és eszközpark kapacitás tervezése az aktuális fuvarfeladatok alapján
  • Gépjárművezetői állomány beosztása, a munkafeladatok allokálása
  • A kiadott fuvarfeladatok teljesülésének nyomon követése
  • Aktív kapcsolattartás ügyfelekke
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó, adminisztrálása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
  • Szállítások kapacitásának optimalizálása
  • Árajánlatok készítése és kiadása
  • Kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel
  • Gépkocsivezetők munkájának koordinálása
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Sérült szállítmányok kezelése és adminisztrálása

Elvárások

  • Francia, Angol vagy Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kimagasló logikai érzék és szervezési képesség
  • Prioritások kezelése, gyors döntéshozatali képesség
  • Dinamikus, önálló személyiség

Előnyt jelent

  • Logisztikai végzettség
  • Francia nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság
  • Kellemes irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzés új irodaházban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Karzol-Trans Nemzetközi Fuvarozás Kft. 25 év szakmai tapasztalattal rendelkezik a nemzetközi és belföldi fuvarozás területén, a társaság Ecseren rendelkezik telephellyel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra.