Fuvarszervező

  • Cég neve

    Willi Betz Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Biatorbágy

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Orosz középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • orosz anyanyelvű gépjárművezetők napi munkavégzésének irányítása
  • fuvarfeladatok kiadása, végrehajtásának folyamatos ellenőrzése
  •  aktív részvétel fordítási feladatokban írásban és szóban

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (logisztika, szállítmányozás, fuvarozási ügyintéző)
  • magabiztos orosz és angol nyelv ismerete
  • biztos kommunikációs készség magyarul
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • fuvarozásban és/vagy szállítmányozás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Bérezés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Munkába járáshoz gépjármű szükséges

Céginformáció

Multinacionális cég magyarországi leányvállalata fuvarszervezőt keres orosz és angol nyelvtudással.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.