Fuvarszervező üzletkötő

  • Cég neve

    GHIBLI KFT.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Ghibli Cégcsoport több mint 25 éve meghatározó szerepet tölt be a magyar és nemzetközi logisztikai piacon. Az elmúlt évek dinamikus növekedésének köszönhetően a csapatunk folyamatosan bővül, idén már közel 300 munkatárssal büszkélkedhetünk.Ha úgy érzed a lenti feladatkört Rád szabták és örömmel dolgoznál egy laza, dinamikus, pörgős, vidám csapatban akkor lehet, hogy Te vagy a tökéletes jelölt számunkra a

pozícióba

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalása
  • Az esetlegesen előforduló reklamációk kezelése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

A feladat betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeretével

Ami előnyt jelent:

  • Logisztikai vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Szállítmányozásban és telefonos értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Piaci kapcsolatok

Szükséges kompetenciák:
  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Határozottság
  • Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Amit cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Dolgozói ajánlási bónusz
  • Nagy értékű hűségjutalom
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Nálunk vidám, profi csapat, kemény munka, piaci verseny, és egy megbízható cég stabilitása vár! Hisszük, hogy munkatársaink hozzájárulnak vállalatunk fejlődéséhez, és elkötelezettek vagyunk abban, hogy fejlesszük őket.
Önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.