Fuvarszervező

  • Cég neve

    TRIBERG General Kft.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány utca 32.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • nyerges billencs szerelvények mozgatása, ömlesztett áru, gabonás heti váltásban
  • gépkocsivezető kollégák irányítása Európai Unióban történt relációban
  • fuvarok ügyviteli szoftverben rögzítése, fuvarok elszámolása, részleges adminisztrálása
  • pihenőidők ismerete, alkalmazása, mérethatárok ismerete, tengelysúly határok kalkulálása, alkalmazása
  • jó kommunikációs képesség

Elvárások

  • stressztűrő képesség
  • német/angol nyelv használata szóban és írásban
  • rendszerben és csapatban való gondolkodás
  • középfokú szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Office ismerete és használata

Előnyt jelent

  • Transorg/Transsped fuvarnyilvántartó program ismerete
  • több idegennyelv ismerete
  • műszaki ismeretek (teherautó javításában)

Amit kínálunk

  • versenyképes biztos jövedelem
  • fiatal csapatban való munkavégzés, csapatmunka
  • cafeteria

Céginformáció

A Triberg General Kft 1995-ben alakult stabil munkahely a fuvarozás, útépítés a bányászkodás piacán. Magyar tulajdonosi kör, akik tevékenyen részt vesznek a cég munkájában.
Telephelyünk Mosonmagyaróváron található.

A jelentkezés gombra kattintva, fényképes önéletrajz csatolásával