Fuvarszervező speditőr

  • Cég neve

    SELA TRANS Kft

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Pulz utca 46.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Közvetlen kommunikáció ügyfelekkel, meglévő kapcsolatok erősítése/kapcsolattartás
- Megbízások önálló lebonyolítása és elkészítése
- Saját flotta kezelése
- Gépjárművezetők koordinálása, ellenőrzése
- Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

- Min. középfokú végzettség, tapasztalat előny, de nem feltétel! Cégünk nyitott a fejlődni vágyó jelentkezők irányába!
- Aktív, társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
- Rugalmasság, flexibilitás, proaktív munkavégzés
- Döntéshozatali képesség, határozott fellépés/kommunikáció
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai előrelépési lehetőség
- Aktív szerepet vállalhat egy fejlődő cég növekedésében
- Támogató szakmai környezet
- Céges laptop, mobiltelefon
- Fiatalos, lendületes csapat