Fuvarszervező / speditőr

  • Cég neve

    Open Ways Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel, meglévő kapcsolatok erősítése és az üzleti forgalom dinamikus növelése
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése és az üzleti lehetőségek felfedezése
  • Komplex megoldások kidolgozása beleértve a rakománytervezést, menetrendeket és a szállítási módokat
  • Árazás, figyelembe véve az aktuális piaci tendenciákat
  • Fuvarfeladatok megbízás szerinti hatékony feldolgozása
  • TIMOCOM rendszer használata
  • Saját flotta kezelése, a gépjárművezetők koordinálása és a teljesítményük ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal (pénzügy, műszaki menedzsment, diszpozíció)

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, de még fontosabb, hogy ambícióval és elkötelezettséggel rendelkezz a feladatok iránt
  • Közúti árufuvarozásban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás
  • Megoldás orientált hozzáállás, felelősségvállalás ami biztosítja, hogy mindig megtaláljuk a legjobb megoldást az ügyfeleink számára
  • Kezdeményezőképesség és önálló döntéshozatal, hogy dinamikusan kezeld a kihívásokat
  • Magas kommunikációs intelligencia, képesség a többféle szervezeti szinten dolgozó partnerekkel
  • Tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság, hogy folyamatosan fejlődj és lépést tarts a szakmai kihívásokkal és változásokkal

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy évről évre fejlődő cég fiatalos csapatában
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidőt, 40 órás munkahetet
  • Rendezett munkakörülményeket és modern eszközöket, hogy kényelmesen dolgozhass
  • Versenyképes fizetést és kiemelten motiváló bónuszrendszert, hogy megbecsüljük a teljesítményedet és motiváljunk a még jobb eredmények elérésére
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, hogy lépést tarts a legfrissebb trendekkel és fejlesztésekkel
  • Megfelelő forgalom elérése után céges autót, hogy még könnyebbé tegyük a munkába járást és a mobilitást
  • Nálunk a munkaidő végén az irodában hagyhatod a munkád, mert fontosnak tartjuk, hogy biztosítsuk a munka- és a magánélet közötti egyensúlyt

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Miért Téged válasszunk?
Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.