Fuvarszervező / speditőr

  • Cég neve

    ERA-SPED Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:
- Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és
  lebonyolítása kialakult ügyfélkörrel
- Gépjárművezetők napi tevékenységének koordinálása, felügyelete
- Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
- Járatok érkeztetése, indítása
- Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
- Adminisztráció
- Új partnerek megszerzése, ügyfélkör bővítése

Elvárások

Elvárások
- magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (emellett a német nyelvtudás előnyt jelent)
- 1-3 év szakmai tapasztalat
- jó kommunikációs és szervező készség
- motivált személyiség
- kiváló szervezési és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés, nettó 300.000-400.000 Forint (szakmai tapasztalattól függően)
- szakmai fejlődési lehetőség
- céges telefon
- fiatalos , családias hangulat

Céginformáció

Cégünk szállítmányozási szolgáltatást nyújt megbízóinak. Nemcsak megbízható, hanem színvonalas és pontos szolgáltatást végzünk saját és szerződött alvállalkozói flotta segítségével. Flottánk jelenleg 23 db kamionnal rendelkezik, ezen belül is hűtős és ponyvás szerelvénnyel.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet. Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.