PETRA TRANS Kereskedelmi és Szállítmányozási Kft. logo

Fuvarszervező

  • Cég neve

    PETRA TRANS Kereskedelmi és Szállítmányozási Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Olasz középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Részvétel a 30 kamionból álló flotta koordinálásában
Belföldi és nemzetközi fuvarok szervezése és nyomon követése
Kamionok irányítása, útvonalak optimalizálása
Új partnerek keresése, szállítási szerződések előkészítése
Szállítással kapcsolatos számítógépes adatnyilvántartás, statisztikák elkészítése
Kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
Napi kapcsolattartás a szállítmányozó, fuvarozó kollégákkal, belső adminisztrációs kollégákkal

Elvárások

Szakirányú végzettség, és/vagy 3-5 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
Határozott fellépés, jó kommunikációs készség
Kiváló problémamegoldó készség
Jó szervező készség, nyitottság
Magabiztos angol és/vagy olasz nyelvtudás, az olasz nyelvtudás előnyt jelent
MS Office és Excel magabiztos, felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

Felsőfokú / szakirányú végzettség
Olasz nyelvtudás
Azonnali kezdés
Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Rugalmas munkavégzés
Versenyképes fizetés
Határozatlan idejű munkaszerződés
Kulturált munkakörülmények, fiatalos, lendületes csapat
Szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan bővülő, ceglédi cégnél