Fuvarszervező-logisztikus

  • Cég neve

    Eky-Light Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belföldi fuvarszervezői feladatok ellátása, fuvarok szervezése - GYŰJTŐZÉS
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel, fuvarfeladatok koordinálása, nyomon követése
  • Gépjárművezetők munkájának felügyelete és a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
  • Kapcsolattartás partnereinkkel telefonon és írásban
  • Kamionok lejelentése a rakodóhelyek felé (rendszám, időpont)

Elvárások

  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat feltétel
  • Kiemelkedő stressztűrő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret -word, excel használata
  • szervezőkészség, rugalmasság
  • Aktív angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges mobiltelefon
  • Biztos, hosszú távú munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi és belföldi fuvarozással és raktározással foglalkozó magyar tulajdonú cégünk belföldi csapatába  fuvarszervezőt keres.
Amennyiben fuvarozó cégnél min. 1-3 éve fuvarszervezőként dolgozol, szereted a kihívásokat, szeretnél megbecsült tagja lenni egy összetartó csapatnak és kiváló kommunikációs képességgel bírsz, várjuk jelentkezésed.

Magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megadásával várjuk.
Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.