Fuvarszervező logisztikus

  • Cég neve

    Bohács Barkács BT.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Fizetés

    Nettó 450e - 600e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • külföldi és belföldi közúti fuvarok szervezése
  • fuvarok optimalizálása a hatékonyság és költségek minimalizálása érdekében
  • szállítási dokumentumok kezelése és adminisztrációja
  • kapcsolattartás (belföldi és külföldi) fuvarozó cégekkel, szükség esetén a problémák kezelése
  • a fuvarozási folyamatok nyomon követése és a szükséges nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat fuvarszervező munkakörben
  • aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvű kommunikációs képesség szóban és írásban
  • jó szervezőkészség
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Százhalombatta közeli lakhely előny

Amit kínálunk

  • alkalmazotti foglalkoztatás
  • stabil vállalati háttér
  • modern iroda, fiatalos munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges laptop és mobiltelefon
  • munkavégzés heti 40 óra / H-P/
  • megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Céginformáció

Több, mint 30 éve alakult, Magyarország egyik piacvezető faáru kereskedő cége

Fényképpel ellátott önéletrajzát, bruttó fizetési igényének megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.