Fuvarszervező

  • Cég neve

    Lipóti Sütőipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 6.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Lipóti Sütőipari Kft. lendületes csapatába munkatársat keres logisztikai- fuvarszervezői munkakör betöltésére, az alábbi feladatok ellátására:
  • Kiszállítások összeállítása, szervezése, ellenőrzése
  • A szállítás hatékony működésének folyamatos figyelése és fejlesztése
  • Logisztikai folyamatok teljes körű irányítása
  • A szállítás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása
  • Termékek raktárok közötti mozgatása
  • Sofőrökkel való kapcsolattartás
  • A vállalat gépparkjának kezelése, gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés
  • EKÁER intézése

Elvárások

- szakmában szerzett 4-5 éves tapasztalat
- önálló, precíz, pontos munkavégzés
- jó kommunikációkészség
- felelősségteljes munkavégzés
- informatikai ismeretek

Előnyt jelent

- logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- fiatalos munkakörnyezet
- versenyképes jövedelem
- határozatlan időre szóló munkaszerződés

Céginformáció

  • Az 1992-ben alapított Lipóti Pékség mára egy jelentős márkanév a sütőiparban. Az eredeti kis boltoktól indulva jelenleg több mint 200 saját mintabolthálózattal rendelkezik. A vállalatot folyamatos bővülés jellemzi, új termékkörök bevezetésével biztosítja a további sikeres növekedést a jövőben is.

Ha úgy érzi, hogy ez a pozíció megfelel a szakmai képességeinek és az elvárásainak, küldje el önéletrajzát  a jelentkezem gombra kattintva
Csatlakozzon hozzánk, és legyen része egy dinamikus és sikeres csapatnak!