Liegl & Dachser Logisztikai Kft. logo

Fuvarszervező

  • Cég neve

    Liegl & Dachser Logisztikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    2085 Pilisvörösvár, Ipartelep utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 6 további telephelyén több mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Főbb feladatok, munkák

  • Fuvarok szervezése, illetve a fuvarozókkal való együttműködés koordinálása
  • Optimális járműkihasználás elérése
  • Kiemelt ügyfelek részére statisztikák készítése
  • Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, munkakapcsolat kialakítása
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése
  • Napi forgalmi adatok feldolgozása
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a  partnerekkel magyar és  idegen nyelven: esetenként  belföldi illetve külföldi partnerekkel, ügyfelekkel
  • Adatbázis karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú / felsőfokú végzettség, logisztikai végzettség előnyt jelent
  • Aktív  nyelvtudás (angol és/vagy német)
  • MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Döntéshozatali képesség
  • Határozott fellépés
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízható, felelősségteljes , precíz munkavégzés
  • Proaktív, motivált személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • integrált rendszerek ismerete
  • szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • munkavégzés nemzetközi csapatban

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát