Fuvarszervező, irodai munkatárs

  • Cég neve

    EUROTS SPEDÍCIÓ KFT

  • Munkavégzés helye

    6791 Szeged, Dorozsmai út 78.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Fuvarszervezői feladatok ellátása, fuvarok szervezése, napi kapcsolattartás a hazai és külföldi partnerekkel, fuvarfeladatok koordinálása, nyomon követése, gépkocsivezetők munkájának segítése, koordinálása, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • Kiváló szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • Nyitott, barátságos, megbízható személyiség
  • Felsőfokú nyelvtudás német vagy angol nyelven

Előnyt jelent

  • Fuvarszervezésben, logisztikában szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

A fényképes önéletrajzokat,  a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.