Fuvarszervező diszpécser

  • Cég neve

    IMGY GÉP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Komplex földmunkák (földmunka gépek, tehergépjárművek) napi munkavégzésének összehangolása, logisztikai feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ömlesztett, szóródó anyagok fuvarszervezése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Árajánlatok és kalkulációk előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, gépkezelőkkel, építésvezető munkatársakkal a napi munkafeladatok teljesítése érdekében
  • Gépkocsivezetők pihenő idejének ellenőrzése

Elvárások

  • 3-5  éves szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office (Excel, Word) magabiztos használata
  • Értékesítési és üzleti szemlélet
  • Problémamegoldó és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Határozottság és agilitás

Előnyt jelent

  • Szóródó anyagok beépíthetőségi, valamint földmunkagépek képességeinek ismerete
  • A tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok ismerete és alkalmazása

Amit kínálunk

  • Kiszámítható munkaidő, bejelentett állás kiemelkedő bérezéssel,
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó hangulatú csapat, modern iroda és  családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, ahová az eljutás tömegközlekedéssel, saját gépkocsival, biciklivel vagy motorral történik

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

  • 25 éve működő építőipari cég, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyarországi mélyépítő iparág területén.