Fuvarszervező diszpécser (Földmunkát, útépítést végző mélyépítő cég)

  • Cég neve

    NEMESGÉP 2000 zRt

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Aranyhegyi út 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Komplex földmunkák (földmunka gépek, tehergépjárművek) napi munkavégzésének összehangolása, logisztikai feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ömlesztett, szóródó anyagok fuvarszervezése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Árajánlatok és kalkulációk előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, gépkezelőkkel, építésvezető munkatársakkal a napi munkafeladatok teljesítése érdekében
  • A napi munkavégzés ellenőrzése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció (behajtási engedélyek, útvonal engedélyek) precíz elkészítése és adminisztrálása,
  • Gépkocsivezetők pihenő idejének ellenőrzése
  • Szóródó anyagok beépíthetőségi, anyag lelőhelyek, bányák, hulladéklerakó helyek ismerete, valamint földmunkagépek típusainak és képességeinek ismerete
  • 3-5  éves szakmai tapasztalat KIFEJEZETTEN MÉLYÉPÍTŐ, FÖLDMUNKÁT, ÚTÉPÍTÉST VÉGZŐ CÉGNÉL

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office (Excel, Word) magabiztos használata
  • Értékesítési és üzleti szemlélet
  • Problémamegoldó és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Határozottság és agilitás
  • A tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok ismerete és alkalmazása

Előnyt jelent

Olyan jelentkezőket keresünk, akik NEM CSAK FUVARSZERVEZŐKÉNT vagy DISZPÉCSERKÉNT dolgoztak, hanem kifejezetten olyan cégnél szereztek tapasztalatot, amilyen tevékenységgel cégünk foglalkozik, tehát földmunkával, épületbontással, útépítéssel, térburkolat készítéssel, ömlesztett anyagok szállításával (zúzottkő, kavics, homok lelőhelye, bontási hulladékok lerakóhelyeivel) kapcsolatos ismeretei is vannak, valamint fontos, hogy a földmunkát végző munkagépek által végezhető tevékenységekkel is tisztában legyen.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható munkaidő, bejelentett állás kiemelkedő bérezéssel,
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó hangulatú csapat, modern iroda és  családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés ideje: 07.00-17.00 óráig
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, saját parkolóval rendelkezünk (tömegközlekedéssel, saját gépkocsival, biciklivel vagy motorral)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

  • 25 éve működő építőipari cég, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyarországi mélyépítő iparág területén
  • Iroda Budapest, III. kerületben található (munkavégzés helye)
  • Telephely Ürömön található (munkagépek és teherautók számára)

A "Jelentkezem" gombra való kattintással megküldött fényképes önéletrajzzal