Fuvarszervező diszpécser

  • Cég neve

    Dako-Pumpa Kft

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 162.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Betonpumpák, betonmixerek szállítási feladatainak megszervezése GPS rendszer segítségével
- Gépjárművezetők beosztása, irányítása
- Tachográfok ellenőrzése, nyilvántartása
- Menetlevelek kiadása, tarifálása
- Üzemanyag elszámolások készítése
- Ügyeleti szolgálat ellátása (alkalmanként hétvégén is)
- Javítások összehangolása (egyeztetése) a javítóműhellyel

Elvárások

- Minimum érettségi bizonyítvány
- Legalább 5 éves munkaviszony
- Kiváló kommunikációs képesség
- Telefonos ügyfélkezelési tapasztalat
- Kiváló MS Office ismeret
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- Üzemviteli, diszpécseri és fuvarszervezői gyakorlat

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség a társaság Budapest, XI. kerületi telephelyén
- Azonnali kezdés
- Szükség esetén albérleti hozzájárulást illetve hazautazási költségtérítést biztosítunk
- Hétvégi pótlék
- Próbaidő lejárta után egyéb juttatásokra (munkaruha, vállalati kölcsön, cafeteria) van lehetőség

Céginformáció

Dako-Pumpa Kft. a betonpumpálás területén több mint 20 éve sikeresen működő magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Társaságunk állandó minőséget, pontosságot kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára.
Budapest XI. kerületi telephelyünkre, 45-50 fős csapatunkba elkötelezett, hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodó munkatársat keresünk.