Fuvarszervező

    Abroncs Kereskedőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belföldi és nemzetközi csomagszállító és terítő járatok szervezése;
  • Szállítási kapacitások biztosítása, megrendelése (alvállalkozói és saját flotta);
  • Alvállalkozók elszámoltatásának ellenőrzése, teljesítési igazolások elkészítése, számlák ellenőrzése ;
  • Saját gépkocsivezetők irányítása, felügyelete, ellenőrzése;
  • Saját járművek szervizeltetése;
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, társosztályokkal, szervizekkel, raktárakkal;
  • Szállítási költség és szállított mennyiségi adatok nyilvántartása;
  • Kimutatások, riportok készítése, adatszolgáltatás szállítási igazgató felé.

Elvárások

  • Fuvarszervezői munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Középfokú végzettség;
  • Kiemelkedő Excel tudás (pivot tábla, függvények);
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Önálló munkavégzés, szervezőképesség, problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Angol nyelvismeret;
  • Navision software ismerete.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség;
  • Éves teljesítménybónusz;
  • 660.000 Ft éves bruttó cafeteria keret;
  • Céges laptop és mobiltelefon;
  • Dolgozói kedvezmények;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Támogató vezető, összetartó csapat;
  • Budapesti irodai munkavégzés Home Office lehetőséggel.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

„Azért vagyunk, hogy ügyfeleink biztonságban közlekedjenek minden nap.”
Az 1995-ben alapított Abroncs Kereskedőház Kft. a magyar gumiabroncspiac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk arra, hogy mára már regionálisan több mint négyszáz szakembernek biztosítunk munkát telephelyeinken és logisztikai raktárbázisainkon. Vállalatunk arra törekszik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson az abroncskereskedelem és -szerelés, továbbá a gépjármű javítás területén, a legmodernebb gépek biztosította technológián túl profi szakembereink tudása és elhivatottsága révén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, bérigény megjelölésével várjuk a pályázatát!