Futár (kiscsomag házhozszállítás)

  • Cég neve

    DR'MILLIÁRD Kft.

  • Munkavégzés helye

    2146 Mogyoród, Gödöllői út 97.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 380e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Cégünk Mogyoródra keres tapasztalt, megbízható futárokat, akik képesek a kiscsomagok gyors és hatékony szállítására.

Elvárások

1.           Tapasztalat a vezetésben: Keresünk olyan futárokat, akik több éves vezetési tapasztalattal rendelkeznek. A jó vezetési képességek biztosítják a gyors és biztonságos szállítást, valamint a megfelelő járműkezelést.
2.           Kiváló területismeret: A budapesti és Pest megyei területismeret elengedhetetlen, hogy a futár hatékonyan navigálhasson a különböző útvonalakon. A gyors és pontos kézbesítés érdekében fontos, hogy ismerje a legoptimálisabb útvonalakat és a forgalmi viszonyokat.
3.           Megbízhatóság: A futárnak megbízhatóan kell teljesítenie a szállításokat. Pontosan betartott határidőkkel kell rendelkeznie, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek szolgáltatásunkkal. A megbízhatóság hosszú távon ügyfélelégedettséget és lojalitást eredményez.
4.           Jó kommunikációs készségek: A futárnak képesnek kell lennie hatékonyan kommunikálni az ügyfelekkel, kollégákkal és az irodával egyaránt. Az időben történő értesítés, a problémák gyors kezelése és a pontos információátadás kulcsfontosságú a zavartalan ügyfélszolgálat érdekében.
5.           Internetes ismeretek: Az internet használata elengedhetetlen része a futári feladatoknak. Az online rendszerek és alkalmazások segítségével követheti a szállításokat, frissítheti a státuszokat és tájékozódhat az aktuális megrendelésekről.

Előnyt jelent

Több éves futár múlt
Magabiztos gépkocsiveztési ismeretek

Amit kínálunk

1.           Versenyképes fizetés.
3.           Jól karbantartott járművek: Cégünk gondoskodik a járműparkjáról, és biztosítja a jól karbantartott és biztonságos járműveket a futárok számára. Ez biztosítja a megbízható és kényelmes szállítást.
4.           Dinamikus munkakörnyezet: Cégünk dinamikus és lendületes munkakörnyezetet kínál, ahol a futárok részei lehetnek egy összetartó és motivált csapatnak. Élvezhetik az új kihívásokat és lehetőségeket a mindennapi munkájuk során.

Céginformáció

Cégünk dinamikusan fejlődik és több területen lát el csomagkiszállítást, így lehetőséged van válogatni a leendő munkaterületek közül.