Futár

  • Cég neve

    DR'MILLIÁRD Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 280e - 320e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Budapesten céges kisteherautóinkkal, keresünk kiscsomag futárokat.
Azonnali futár pozícióba.
Munkaidőben országosan is kiszállítunk partnereinknek.

Elvárások

Precíz és megbízható munkavégzés.
Kiváló problémamegoldó képesség, és önállóság.

Előnyt jelent

Gyorsaság
Futártapasztalat

Amit kínálunk

A futár által kiszállított csomagok összes bevételének a 25% fizetjük ki.

 Minden futár otthonról indul, nem kell a depóba bejönni.
Munkaidő H-P 8.00 h -18.00 h
Ügyeleti idő szombat, és vasárnap a futárok között elosztva arányosan.
További részletek telefonon, a jelentkezés után adunk.

Céginformáció

Cégünk dinamikusan fejlődik és több területen lát el csomagkiszállítást, így lehetőséged van válogatni a leendő munkaterületek közül.