Futár / Csomagszállító

  • Cég neve

    B-Global Trans Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Klasszikus futár állás, csomagok kézbesítése, csomagok felvétele.
  • Csomagok kézbesítése,
  • A küldemények szkennerrel történő beolvasása, majd a tehergépkocsiba való bepakolása,
  • Küldemények és a hozzá kapcsolódó okmányok, esetenként készpénz kezelése,
  • Címhelyen történő küldemények leadása, felvétele,
  • Felvett küldemények kirakodása a depó területén,
  • PDA szkenner rendeltetésszerű használata,
  • Tehergépkocsi utasterének és rakterének tisztántartása.

Elvárások

  • B kategóriás vezetői engedély, furgon vezetésben szerzett tapasztalat,
  • Budapesti helyismeret, (VI. és VII. kerületekben)
  • Büntetlen előélet, tiszta erkölcsi bizonyítvány,
  • Pontosság, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó  készség,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Csapatmunka,

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétele,
  • Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétele.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (nettó 360 000 Ft),
  • Évente két alkalommal elérhető bónusz, (július és december)
  • Munkarend: hétfőtől-péntekig, szabad hétvége (szombat, vasárnap) és az ünnepnapok minden esetben szabadok,
  • 8 órás jogtiszta bejelentés,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Fiatal, márkaszervizben szervizelt céges tehergépkocsik, amik Budapest területén hazajárósak, (Opel Movano, Renault Master, Renault Trafic)
  • Céges telefon,
  • Munkaruha,
  • Új munkatársaknak kezdő képzések, megfelelő betanítás biztosítása,
  • Azonnali kezdési lehetőség!

Céginformáció

Évtizedek óta stabilan működő cégünkhöz, fiatalos csapatunkba munkaerőt keresünk, mint a Fedex alvállalkozója. A munkavégzés helye Budapest VII. kerületében hétfőtől péntekig történik, a hétvégék és az ünnepnapok szabadok. Minden munkanapon a kezdés reggel 3/4 7-kor történik Budapesten a Fedex XVIII. kerületi depójában, a munkavégzésre biztosított tehergépkocsival megközelítve.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.