Futár/Csomagkézbesítő

  • Cég neve

    TENDERTECHNIK Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Hunyadi János út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező csomagok szalagról történő levétele, szelektálása,
  • Járműbe történő berakodása
  • Csomagok a megadott címekre történő ki és beszállítása túra útvonalon (9, 11, 12 kerületben.)
  • Utánvét beszedése (készpénzes vagy bankkártyás fizetés)
  • Felvétek kezelése
  • Visszaérkezés a depóba, napi elszámolás, visszahozott/felvett csomagok kezelése.

Elvárások

  • megbízható
  • pontos
  • terhelhető
  • rendelkezz stressztűrő képességgel (emberekkel fogsz találkozni, tudnak meglepetést okozni)
  • csapatjátékos! Bár egyedül fogsz napközben dolgozni, a közösen végzett feladatokhoz mindenkinek jól jön, ha képes vagy csapatban dolgozni!

Fontos még:

  • Gépjármű vezetési tapasztalattal rendelkezz

A munkakör betöltéséhez a B kategóriás jogosítvány megléte elengedhetetlen feltétel!

Előnyt jelent

  • rendelkezel már futártapasztalattal (DPD, GLS, EXPRESS ONE, DHL, POSTA)
  • van 3,5 tonnás furgonnal szerzett vezetési tapasztalatod
  • rendelkezel helyismerettel, könnyen tanulsz meg új területeket.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony 8 órás bejelentéssel.
  • Kiszámítható fizetési rendszer, korrekt bérezés, teljesítmény alapú elszámolási rendszer.
  • Évszaknak megfelelő munkaruházat
  • Folyamatos fejlődés

A munka minden esetben a 11. kerületi Hunyadi János utcában kezdődik és itt is ér véget.

Céginformáció

Cégünk a Tendertechnik Kft. a DPD Hungary Kft alvállalkozója. Vállalkozásunkat folyamatos fejlődés, fiatalos hangulat jellemzi. Járműparkunk, részben új elektromos SAIC Maxus és Ford E-Transit járművekből áll. Számunkra fontos, hogy kollégáink megfelelő körülmények között dolgozzanak.

Új kollégánkat azonnali munkakezdéssel várjuk.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.