Futár

  • Cég neve

    Cleaner Center Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A fuvarszervezőtől kapott címekre a gépek ki-majd visszaszállítása
  • A gépek mozgatása, valamint igény szerint emelése
  • Az eszközök használatának bemutatása, valamint egyéb, a kezeléssel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • A szállítások során fizetéssel kapcsolatos tevékenységek elvégzése
  • A gépeket a nagytarcsai telephelyre való visszaszállítás után rendezetten, le/megtisztítva a raktárba kell visszahelyezni/leadni
  • Eseti jelleggel, a beosztás szerinti időben a gépi takarítással kapcsolatos feladatokat teljesítése

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00) + havi egy szombati nap vállalása
  • Szükséges budapesti helyismeret
  • Gyors tájékozódási képesség
  • B kategóriás jogosítvány + rutin
  • Minimum alapszintű műszaki beállítottság/végzettség
  • A vevőközpontú hozzáállás a megfelelő kommunikációval
  • A takarításhoz való affinitás

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői és C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kezdő, nettó bér: 350.000 Ft, mely teljesítmény arányosan növekszik
  • További szombati napok vállalása esetén plusz bérezés
  • Próbaidő után utazási költségekhez való hozzájárulás
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Hosszútávú lehetőség egy fiatalos, családias, dinamikusan növekedő és fejlődő csapatban
  • Teljeskörű betanulási folyamat és oktató anyagok biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

23 éves múlttal rendelkező, takarítógép kölcsönzéssel és gépi tisztítással foglalkozó cégünk futár kollégát keres a nagytarcsai telephelyre!

Felkeltette az érdeklődésedet ez a lehetőség? Amennyiben IGEN, gyere és jelentkezz még ma!
A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat bérigényével együtt!