Fűnyíró traktor gépkezelő

  • Cég neve

    VÉD-SZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • ipari területen zöldterület fenntartás
  • elsődlegesen fűnyíró traktorok kezelése, napi ellenőrzése/ alap karbantartása
  • téli időszakban hótoló járművek kezelése, síkosság mentesítés
  • esetenként kézi zöldterület karbantartás

Elvárások

- B kategóriás jogosítvány
- precíz munkavégzés
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

- karbantartási tapasztalat
- Antonio Cararro, Kubota és Landini Ghibli gépeken szerzett tapasztalat
- C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • szabad hétvége
  • stabil fizetés ( a feltüntetett bér tájékoztató jellegű)
  • cafeteria rendszer
  • munkába járás támogatása
  • jogtisztán bejelentett bér
  • havi mozgóbér
  • napi 8 órás munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

A Véd-Sz Kft. 1993 óta létesítményi tűzoltóságként működik, mára már 2 ipari nagyvállalat területén üzemeltet Létesítményi tűzoltóságot Dunaújvárosban. Az évek folyamán más egyéb szolgáltatási körrel bővültünk, például a kertészet- zöldterület fenntartási ágazattal igyekszünk megrendelőink területeit karbantartani.
Elsődleges prioritás számunkra a minőség és a megrendelőink elégedettsége, melyet szakembereink folyamatos képzésével, eszközparkunk fejlesztésével és a szerződött partnereinkkel történő folyamatos kommunikációval kívánunk elérni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével.