MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe logo

Funkcionális tesztmérnök

  • Cég neve

    MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek - LED lámpák, szenzorok, vezérlők - és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás, kézi és automata összeszerelés, bevonatolás, tesztelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Gyártósori funkcionális teszt berendezések mérőköreinek, elektromos, műszeres és szoftveres tervezése
  • Használatban lévő teszt berendezések üzemeltetetése, optimalizálása, hatékonyságuk folyamatos fejlesztése
  • Tesztelési rutinok programozása és bevezetése a vevői specifikációk alapján
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, felhasználók oktatása
  • Együttműködés külföldi- és belföldi kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy Informatikus-mérnöki (elektronikai háttérrel) végzettség
  • Objektum orientált programozásban szerzett tapasztalat
  • Áramköri/kapcsolási rajzok értelmezése, villamos hálózatok működésének készségszintű ismerete
  • Pneumatikus, elektro-pneumatikus gépelemek működésének ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat elektronikai gyártó környezetben
  • Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
  • C# és Visual Basic .NET programozási nyelv felhasználói szintű ismerete
  • Technológiai projekt menedzsment

Egyéb információ

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mechatronikai mérnök