Full stack fejlesztő

  • Cég neve

    Robibu Kft

  • Munkavégzés helye

    6723 Szeged

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PHP GIT MYSQL ANGULAR SQL ENTITY FRAMEWORK DOCKER API .NET C#
  • Módszertan és szoftverek

    • Clean code
    • Git
    • Rest
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • PHP és C#/.Net alapú üzleti, vállalati alkalmazások Full stack fejlesztésében, karbantartásában való részvétel
  • Fejlesztések tervezése, megvalósítása, dokumentálása, tesztelés támogatása és hibajavítás

Elvárások

  • 1,5 - 3 év fejlesztői pozícióban megszerzett tapasztalat
  • PHP, C#/.Net programnyelv ismerete
  • OOP, Clean code szemlélet
  • Design template-ek ismerete
  • Git vagy más verziókezelő rendszer ismerete
  • MySQL adatbázis ismerete
  • Kommunikáció és dokumentáció szintű angol nyelvismeret.

Előnyt jelent

  • Angular vagy Blazor keretrendszerek ismerete
  • SQL tapasztalat (Entity Framework)
  • JS tapasztalat
  • Középszintű aktív angol vagy szerb nyelvismeret
  • Konténerizációs technológiák (Docker) gyakorlati ismerte
  • REST API tervezésében szerzett tapasztalat

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz elküldésével, valamint nettó bérigény megjelölésével várjuk!