UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. logo

Full-Stack fejlesztő medior/senior (Angular, Java)

  • Cég neve

    UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Kossuth Lajos utca 7-9.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként több, mint  25 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket.

IT megoldásaink naponta közel 5 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

FELADATAID:

  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Frontend és backend fejlesztése
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés, napi kommunikáció nemzetközi projektben

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL

  • Min. 2-3 év fejlesztési tapasztalattal frontend keretrendszerben (Angular, ReactJS, Vue.JS…)
  • Min. 2-3 éves Java 8 + fejlesztési tapasztalattal
  • JavaEE/JakartaEE
  • Hybernate
  • Tapasztalat Atlassian toolokkal
  • SQL/DB ismeretek
  • HTML5, CSS3 és Javascript/Typescript ismeretekkel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Az alábbi technológiák közül minél többnek az ismerte:
  • QueryDSL
  • Jenkins (vagy hasonló toolok)
  • REST, Maven
  • OpenApi/Swagger
  • SonarQube / SonarLint
  • Git

ELŐNYT JELENT

  • német nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • 1053 Budapest, Kossuth L.u.7-9.

CSATLAKOZNÁL?

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.
Amennyiben szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajzzal valamint a fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő