Full stack fejlesztő - egyedi lehetőség

  • Cég neve

    NUAXIA LIMITED

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 2,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Több éve vagyunk a piacon sikeresen, és egy egyedi lehetőség előtt állunk új termékünkkel. Orvosoknak fejlesztünk web és mobil app platformot, ami rajtuk keresztül betegek százezrei életminőségét teszi jobbá globálisan; szívesen mondok róla többet egy videó hívásban…
A fejlesztés kinőtte kapacitásunkat, egy motivált full stack fejlesztőt keresünk, aki tovább erősíti csapatunkat.

Elvárások

Kit Keresünk

  • PHP/Angular/JavaScript, minimum medior full stack fejlesztőt, aki céltudatos, üzleti-fókuszú és valódi piaci karriert keres.
  • Kubernetes, Docker, Laravel, n8n, MySQL, Bitbucket, Angular, Ionic, Retool stack; nem kell mindenhez értened, azon fogsz dolgozni, amiben jó vagy és ami motivál.
  • Aki magas szenioritású hozzáállással, megoldásokat keresve fejleszt, és szeret a célokat ismerve mint önállóan, mint kis csapatban dolgozni.
  • Sokrétű, kreatív gondolkodás, széles spektrumon.
  • Középfokú angol nyelvtudás, főleg írásban; a napi kommunikáció magyarul történik.

Előnyt jelent

  • Home office, contractor tapasztalat.
  • Jártasság specifikáció készítésben.

Amit kínálunk

  • Közösen tervezünk és fejlesztünk. Át fogod látni ‘mit-miért-hogyan’ és mindig szívesen fogadjuk a véleményed.
  • Startup-szerű közeg, viszont a termékeink már bizonyítottak és jelenleg is piacképesek, így hosszú távra tervezünk.
  • Bármilyen technológiát számításba veszünk, ami céljaink elérésében segíthet, rengeteg új tudást vehetsz fel ezáltal.
  • Tőkeerős, belsőleg finanszírozott cég, ennek megfelelő fizetési morál.

100% home office, Magyarország bármely részéről, alvállalkozói együttműködéssel, közvetlenül a brit cégünkhöz számlázva - setupban segítünk. Nem jelent hagyományos alkalmazotti jogviszonyt Magyarországon. 2017 óta működünk együtt eredményesen magyar szakemberekkel.

Céginformáció

Rólunk

  • Londoni székhelyű kis cég vagyunk, egészségügyi piacon, két társalapítóval, 50 év kombinált piaci tapasztalattal.
  • Kiemelkedő mennyiségű és minőségű egészségügyi adat, erős infrastruktúra és sok meglévő fejlesztés adja a hátterünk.
  • Az ország legjobb AI, UX, Data, Infra konzultánsaival építettünk ki kapcsolatokat a következő lépésünkhöz.
  • Üzleti oldalon a cégünk méretét jelentősen meghaladó kapcsolati háttérrel rendelkezünk.
  • (Kik nem vagyunk: multi, gyümölcsnap, flipper, saját edzőterem, masszírozó szék, nindzsa, rockstar stb. félrebeszélés)

Fizetés és jelentkezés
Tapasztalatom alapján az utóbbi években a meghirdetett fizetési sávok keveset jelentenek. Ha a hirdetés alapján magadra ismertél, keress meg, és az első hívásban megbeszéljük mit szeretnél. Akár azonnali kezdés.