Független Retail és Out of home piacfejlesztési képviselő

  • Cég neve

    Sió ECKES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Dombóvári út 27.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalati stratégia mentén történő piacfejlesztés (új, potenciális partnerekkel való együttműködés kialakítása, meglévő vevői lehetőségek maximális kiaknázása)
  • Termékeink disztribúciójának növelése, akciók szervezése és kommunikációja, értékesítést támogató eszközök betárgyalása és kezelése
  • Termékek elérhetőségének és láthatóságának biztosítása a vállalati irányelvek szerint
  • Meglévő partnerek túraterv szerinti látogatása
  • Aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, rendelésfelvétel a független (impulse) csatornában
  • Versenytársi tevékenységek nyomon követése, piaci visszajelzések begyűjtése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat
  • Kereskedelmi tapasztalat, kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Jó kapcsolatteremtő és magas szintű kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés, jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, elkötelezettség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • hely- és partnerismeret
  • FMCG tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy támogató, diverz csapat részese lehetsz!
  • Széleskörű juttatási csomagot (cafeteria, bónusz, vállalati gépkocsi magán célú használatra is)
  • Magas minőségű vállalati eszközöket (mobiltelefon, laptop)
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Legyél részese egy folyamatosan növekvő, több évtizedes hagyományokkal rendelkező vállalat sikereinek!

A SIÓ-Eckes Kft. Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó cége, az Európában piacvezető Eckes-Granini csoport tagja, ötvözi a nemzetközi szakértelemet és a több évtizedes gyártási hagyományokat. Modern siófoki gyárunk, dinamikus munkatársaink és innovációs törekvéseink biztosítják többek között a SIÓ, a Hohes C vagy a Granini márkáink sikereit.