Frontend fejlesztő

  • Cég neve

    ''HANSA-KONTAKT'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    6791 Szeged, Back Bernát utca 6.

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • FRONTEND HTML5 CSS SCSS JAVASCRIPT SQL ANGULAR REACT VUE API POSTGRESQL
  • Módszertan és szoftverek

    • Agilis
    • Rest
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Webes felületek fejlesztése és karbantartása,
  • részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában,
  • UX design felhasználói igényekhez való igazítása,
  • felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért,
  • részvétel különböző rendszerek teljes implementációs folyamataiban (a tervezéstől a megvalósításig).

Elvárások

  • Rendelkezz HTML5, CSS/SCSS és Javascript ismeretekkel,
  • verziókövető rendszerekben való jártasság,
  • önálló, igényes munkavégzés,
  • alapvető SQL ismeret,
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Typescript nyelv ismerete,
  • valamely JS frameworkben szerzett tapasztalat (Svelte/SvelteKit, Angular, React, Vue),
  • nem idegen számodra a REST API-k használata,
  • postgreSQL adatbázis ismerete,
  • nyitottság új technológiák megismerésére (Flutter).

Amit kínálunk

  • Igényes, elegáns munkakörnyezet, családias légkör,
  • dinamikus, fiatalos, gyorsan fejlődő és bővülő csapat,
  • kihívásokkal teli projektek,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú karrierlehetőség, előrelépési lehetőség,
  • Stabil, piaci szintű jövedelem.

Céginformáció

Új frontend fejlesztő kollégával szeretnénk bővíteni csapatunkat, aki csatlakozik a tervezési és fejlesztési folyamatainkhoz meglévő és új projekjeink keretében. A projekt managerekkel és folyamatosan bővülő csapatunkkal közösen dolgozva mindig új ötletek és kihívások elé állítjuk magunkat, hogy a legjobb és legmegbízhatóbb felhasználói élményt nyújtsuk. Mindig örömmel fogadjuk a friss és új ötleteket, amik által fejlődhet mind a csapat, mind a fejlesztések menete, illetve a felhasználóink elé tárt alkalmazások megbízhatósága.

Csapatunkat közel 6 éve kezdtük el összeszervezni, hogy egy friss szemléletet és gondolkodásmódot hozzunk a cég informatikai részlegébe. Ez idő alatt számos házon belüli projektet fejlesztettünk, amelyekkel kollégáink munkáját és napi teendőit igyekeztünk könnyíteni. Egy-két külsős projekttel is foglalkozunk, ám jelenleg a az elsődleges cél, hogy cégünk működését és produktivitását javítsuk és elősegítsük modern technológiai megoldások alkalmazásával.

A jelentkezéshez önéletrajz beküldése szükséges.