Front office supervisor

  • Cég neve

    Dorothea Hotel Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Dorottya utca 2.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és a Recepciósok munkájának felügyelése,
  • Aktívan részt vesz a napi operációs feladatokban, biztosítva a minőséget és a színvonalat.
  • Gondoskodik arról, hogy a műszak során a legmagasabb szintű vendéglátás és szolgáltatás biztosított legyen,
  • Ösztönzi és építi a kölcsönös bizalmat, tiszteletet és együttműködést a csapattagok között,
  • Kezeli a vendégek problémáit és panaszait,

Elvárások

  • Legalább 1 éves tapasztalat hasonló területen
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Magas szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Több nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Számtalan lehetőség a tanulásra, fejlődésre,
  • Nemzetközi karrier lehetősége,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Céges rendezvények,
  • Kiváló elhelyezkedés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az újonnan épülő Dorothea Hotel, Budapest, Autograph Collection 2023 őszén nyilt meg Budapest belvárosában, a Vörösmarty téren. Lenyűgöző építészete és kifinomult dizájnja mellett 216 szobával, köztük 50 lakosztállyal, négy étteremmel, bárral és lenyűgöző szakácsok koncepciójával olyan kulturális központot alkot majd, amely minden vendég számára egy olyan teljesen egyedülálló, elegáns és nem szokványos élményt fog biztosítani, mint korábban semmi.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem, csatolja fényképes önéletrajzát is!