Front Office recepciós

  • Cég neve

    THERMAL HOTEL AQUINCUM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodánk sztenderdjeinek megfelelően fogadod a vendégeinket
  • Segítesz abban, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat
  • Teljes körű információval látod el vendégeinket
  • Kezeled a recepcióra beérkező e-maileket és hívásokat
  • Vendégeink részére kiállítod a számlákat
  • Sztenderdjeinknek megfelelően segíted vendégeink kijelentkezését

Elvárások

  • 1-2 év szállodai recepciós tapasztalattal rendelkezik – Előny: OPERA rendszer ismeret
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készségekkel bír
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudása van
  • Magas fokú vendégközpontúság és problémamegoldó készség jellemzi
  • Önállóan, precízen és lelkiismeretesen végzi a munkáját
  • Váltott műszakbeosztást (3 műszak) tud vállalni

Amit kínálunk

  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk saját étkezőnkben
  • Te is élvezheted szállodánk SPA részlegének szolgáltatásait (szauna, medencék, fitness terem)
  • Ingyenesen parkolhatsz a saját parkolónkban
  • Tréningek, fejlődési- és előrelépési lehetőség vár Rád

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A Corinthia Hotel szállodalánchoz tartozó 310 szobás Aquincum Hotel Budapest Front Office csapata keresi munkájára igényes, figyelmes, rendkívül motivált és szállodai tapasztalattal rendelkező recepciós kollégáját.

Ha úgy érzed magas szinten tudod ellátni a vendégek színvonalas kiszolgálását és szeretnél hozzájárulni a tökéletes vendégélmény megteremtéséhez, akkor jelentkezz csapatunkba!

Várjuk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!