Front office munkatárs

  • Cég neve

    LeasePlan Hungária ZRt.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Bocskai út 134-146.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Főbb feladatok, munkák

  • érkező vendégek fogadása, informálása;
  • postakezelés, beérkező számlák iktatása (scannelés, kódolás, elektronikus irattálcán rögzítés);
  • beérkező hívások kezelése, az ügyfélprobléma azonosítást követő továbbítása a társosztályoknak;
  • az irodaüzemeltetéshez szükséges alapvető eszközök beszerzése, kezelése;
  • a Front Office portfóliójába tartozó egyéb szolgáltatások biztosítása (pl. futárszolgálat, taxirendelés, stb.);
  • az irodaház üzemeltetőjével való kapcsolattartás (rendszeres karbantartások koordinálása, javíttatások, stb.).

Az álláshoz tartozó elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • min. alapfokú angol nyelvismeret, kommunikáció szóban és írásban;
  • megoldás-orientált, szolgáltatói szemlélet (proaktivitás, együttműködés);
  • megbízhatóság;
  • céges kultúrának megfelelő, professzionális és kedves fellépés, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi, ugyanakkor családias légkör;
  • kiemelkedő juttatási csomagot
  • modern, zöld irodai környezet;
  • belső karrierlehetőségek;
  • színes céges programok, a munkavállalói igények figyelembevételével (Tudásmegosztó reggeli, Könyv klub, Társasjáték klub, szakmai képzések, gyümölcsnap, irodai masszázs).

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő