Front Office Manager (GH-1443)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Balatonalmádi

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. hazánk belföldi turizmusának piacvezető vállalata számára keres munkavállalót az alábbi pozícióba: Front Office Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • szállodai recepció munkájának irányítása, napi szinten történő megszervezése
  • a recepció személyzetének betanítása, folyamatos képzése
  • vendégek magas szinten történő tájékoztatása és kiszolgálása
  • ügyeletes vezetői feladatok ellátása
  • a részleg munkaügyi kötelezettségeivel járó feladatok ellátása
  • napi, heti, havi riportok készítése, szervizszámlák nyomon követése
  • havi zárással kapcsolatos teendők elvégzése
  • panaszkezelés, problémamegoldás
  • szálloda egyéb részlegeivel történő kapcsolattartás a minél magasabb szintű szolgáltatás és vendégélmény biztosításának érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 5 éves szállodai recepción szerzett releváns tapasztalat, illetve 1-2 éves részlegvezetői vagy helyettesi pozícióban szerzett tapasztalat
  • empatikus személyiség
  • határozott, pontos, gyors, precíz munkavégzés
  • önálló és csapatban történő munkavégzés
  • rugalmas műszakbeosztás vállalása
  • angol és német nyelv magabiztos ismerete, további idegen nyelv előny, de nem feltétel
  • Hostware program magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós